Вартість кремації

Вартість кремації

Пандемія, війна, і що не доводиться, переживати нашим бідним співвітчизникам. Зараз дуже тяжкі часи для наших громадян, багато, хто боїться їхати на Батьківщину,але ми мусимо робити свою роботу. Наші катафалки перетинають кордон постійно, смерть не вибирає час та місце, на жаль, наші співвітчизники помирають на чужбині, і зазвичай, їх поховання відбувається в Украіні. На данний момент українці вибирають кремацію. Чому ?

Вартість. Кремація обходиться дешевше традиційного похорону, для цього підійдуть прості ритуальні приладдя, оскільки все буде спалено.

  • Можливість відкласти похорон. Прах спаленої людини може зберігатися довго. За традицією, поховання в могилу має відбутися в найближчі після смерті дні.
  • Екологічність. Кремація дуже допомагає уникнути забруднення землі, оскільки порох, на який перетворюється людина розкладається дуже швидко.
  • Транспортування.
    Доставити урну з прахом на цвинтар набагато простіше, ніж труну з тілом, це актуально, якщо необхідно транспортувати людину в інше місто або країну. Перевезення урни з прахом набагато зручніше, ніж транспортування вантажу 200.
  • Можливість заощадити. Ви можете зробити поховання не тільки на цвинтарі, існує кілька способів. Найпопулярніший – це колумбарій, похорон у ньому дозволяє заощадити площу могили, маленький осередок займає трохи місця у відділенні. Площа однієї могили дорівнює площі колумбарію, в якому десятки осередків для урн. Також, колумбарій допомагає заощадити, тому що утримання могили вам обійдеться набагато дорожче.

Спрощений догляд. - Для догляду за осередком та урною потрібно лише протирати табличку та прикрашати її квітами, але це за бажанням.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023