Втрата близької людини — це горе для рідних. А смерть закордоном, - ще один іспит для сім’ї.

Серед найбільш популярних запитів у інтернеті помічаємо такі як:
«Скільки коштує перевезти тіло померлого з Польщі в Україну?», «Скільки коштує кремація в Польщі» «Номер міжнародного похоронного бюро» або «Перевезення померлих з Німеччини?» це дає зрозуміти те, що міжнародні перевезення померлих це актуальна потреба сьогодення

Катафалки «Funeral Repatriation» перетинають кордон постійно, на жаль, наші співвітчизники помирають на чужбині, і зазвичай, їх поховання відбувається в Украіні. Ми є міжнародними фахівцями з доставки останків і перевезення тіл померлих, маємо великий досвід тісної співпраці з усіма консульствами та посольствами з усього світу. Наші знання дали змогу нашим співробітникам подолати бюрократичну тяганину. Наша фірма має спеціально обладнані автомобілі та кваліфікованих працівників. В нас найнижчі ринкові ціни, також маємо можливість робити перевезеня труни з тілом безкоштовно при страхових випадках смерті, допомагаємо родинам зі зборами коштів. Наші працівники завжди на зв’язку та готові допомогти вам з похованням близкої людини, кремацією за кордоном або транспортуванням тіла через кордон, особливо в такий важкий момент для наших громадян, наголошують власники Денис Матейко та Елеонора Матейко.

Міжнародне похоронне бюро Funeral Repatriation — це фірма з глобальним охопленням для вирішення будь-яких потреб та проблем з перевезенням тіл та останків померлих з - за кордону.

Як перевезти тіло померлого з- за кордону ?

З моменту вашого першого контакту з нашим похоронним бюро, ми починаємо пропрацювати детальну інформацію та план подальших дій про те, як доставити вашу близьку людину з закордону в Україну. В спектр наших послуг входить:

Залагодження всіх документальних процесів.

  • Отримання свідоцтва про смерть за кордоном.
  • Документи з санітарно-епідеміологічної служби (вказана причина смерті і безпека його перевезення для життя та здоров’я інших людей).
  • Довідка про запаювання труни.
    Супровідний документ з консульства – дозвіл на вивезення.

Також підготовка померлого до виїзду на Батьківщину.

  • Обмивання тіла
  • Тампонування
  • Бальзамування померлого
  • Одягання покійного
  • Гримування і макіяж Варто зазначити, що в нас є великий вибір трун, урн на кожний смак та фінансові можливості, крім цього ви можете придбати ритуальну атрибутику та одяг для померлих.

У кожному відношенні наше міжнародне похоронне бюро зберігає традиції досконалості та індивідуального обслуговування потреб і побажань наших клієнтів. Ми пропонуємо різноманітні варіанти для задоволення потреб кожної сім'ї. Наша здатність заощаджувати гроші на доставці труни або кремації з-за кордону, а також наша турбота про сім’ї є головним пріоритетом команди - Funeral Repatriation.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023