КРЕМАЦІЯ

Кремація людини відбувається в крематоріях - так називаються заклади призначені для 100% - ого згоряння померлих разом з спеціальною кремаційною труною при надвисокій температурі.
Комплекс крематорію складається з декількох спеціалізованих кремаційних печей, здатних генерувати температуру 900-1100 ° C, які і забезпечують повний розпад тіла і перетворення його в попіл. Кремація займає від півтора до двох годин (в залежності від статури тіла), а після кремації людини залишається прах об'ємом 2-2,5 літра.

Кремаційну труну з тілом доставляють в крематорій де може відбутись церемонія прощання. Після закінчення ритуалу труна перекладається на візок і переміщається в коемаційне приміщення, звідки труна вкладається в кремаційну піч. Після кремації прах поміщається в спеціальний прозорий мішечок, а потім в обрану родиною урну, та видається ритуальній фірмі для подальшого поховання.
P.s труни для кремації, на 100% екологічні - вони виготовлені з дерева, лози або пресованого картону, не покриті лаком і позбавлені будь-яких декоративних елементів з пластику або металу, зроблена з дерева або картону.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023