Надання послуги похорону – це важливе, відповідальне та чутливе завдання, яке потребує великого такту та професіоналізму.

Організація похорону включає безліч аспектів, починаючи від оформлення всіх необхідних документів і закінчуючи проведенням прощальноі церемонії.

tel:+38 097 919 58 28tel: +48 577 809 422
Основні етапи надання похоронних послуг:
1 . Оформлення документів. 
Цей процес включає отримання заключення та свідоцтва про смерть, організацію дозволу на поховання за кордоном та оформлення всіх необхідних юридичних документів.
2. Перевезення тіла. 
Наша компанія забезпечить транспортування тіла померлого з дому у морг, з моргу на кладовище. Для цього нами використовуються спеціально обладнані автомобілі.
3.Підготовка тіла до похорону. 
Наші фахівці займаються підготовкою тіла для прощання, серед наших послуг є такі позиції як :
⁃Обмивання тіла померлої людини
⁃Бальзамація тіла
⁃Одяганняя та укладання у вибрану родиною труну.
⁃Посмертний макіяж 
⁃Бриття бороди чоловікам
4. Вибір та продаж ритуальної атрибутики, похоронного товару.
Це включає підбір труни для поховання, урни для кремації, одягу для померлих та квітів або вінків, прикрашання труни або прощального залу для VIP поховань.
5. Організація церемонії прощання. 
Сюди входить оренда прощального залу, проведення церемонії на свіжому повітрі, можливість монтування намету на кладовищі у спекотну, сонячну погоду або дощ , організація прощальної служби, музичний супровід та доставка вінків. 
6. Кремація або поховання.
Залежно від побажань померлого чи його родичів, наша компанія може організувати кремацію чи традиційне поховання на православному або католицькому цвинтарі.
Надання послуги похорону
funeral-Міжнародні-перевезення-померлихWyróżnienie branży funeralnej

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023