Ціна смерті за кордоном та скільки коштує перевезти тіло в Україну ?

Що робити, якщо рідна людина померла закордоном ?

tel:+38 097 919 58 28tel: +48 577 809 422

Смерть близької людини майже завжди обертається несподіванкою та шоком. Незважаючи на те, що рідні та друзі перебувають у смутку, їм доводиться брати на себе складні завдання, пов'язані з транспортуванням тіла покійника та похороном. Ще складніше ця ноша стає, якщо людина померла не в рідній країні, а за кордоном.

Тому якщо ваша близька людина померла або загинула на за кордоном, а ви та ваша сім’я прийняли рішення перевезти тіло померлого в Україну - ми допоможемо та організуємо перевезення померлого / померлої з будь-якого міста Польщі, всієї Європи, Америки, Канади, Африки, Азії та арабських країн до будь-якого міста або населеного пункта/ села в України. Родичам не доведеться турбуватися про те, де знайти спеціалізований транспортний засіб, які візи та документи потрібні для перетину кордону. Це допоможе їм хоч трохи зменшити кількість взятих на себе зобов'язань, особливо у такий скрутний момент. Ви можете розраховувати на нашу команду- наголошують власники міжнародного ритуального бюро - Funeral Repatriation.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Скільки коштує Репатріація померлих в Україну?

Ціна за перевезення померлого / померлої залежить від країни смерті та місця в Україні куди потрібно доставити тіло. Досить часто, люди, здивовані, що одразу не можуть отримати вартість за перевезення померлого. А чому так?

Тому що спочатку ми питаємо, де помер/ померла дана особа і куди її потрібно привести ( для нас це найголовніше питання ) тому що саме від цього залежить вартість. Так, як ми рахуємо перш за все кілометраж, а потім вже документація за залагодження усіх бюрократичних процесів.

Але, щоб хоть якось зорієнтувати наших клієнтів, наприклад візьмемо місто А - Краків- саме там знаходиться наш головний офіс і пункт Б - місто Хмельницький  сума приблизно вийде десь 1400 евро - 1900 евро ( теж варто зазначити, що вартість залежить і від побажань родичів, тому що деякі хотять, щоб померлий / померла мали особливу траурну атрибутику, або наприклад з червоного дуба труну. Тому ми одразу попереджаємо, що це не буде дешево.

Також, на жаль, у житті  бувають різні випадки, наприклад, якщо в родини немає коштів сплатити за послугу репатріації померлого, ми  допомагаємо в організації збору грошей для наших клієнтів. Ми активно ведемо наші сторінки у соціальних мережах, Facebook, YouTube, Instagram, також ми публікуємо багато інформації про наші послуги та взагалі роботу.  Наше  міжнародне похоронне бюро Funeral Repatriation має хорошу репутацію не тільки серед наших клієнтів, але й в консульських установах, тому ми заохочуємо дзвонити за гарячою лінією в Консульствах України у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Франкфурті, Парижі, Римі, Братиславі, Лондоні, Барселоні тощо.

Denis-Matejko-Funeral-repatriation
Коли померла близька людина
transport zwłok karawanem
Ми щоденно займаємось перевезенням тіл померлих з Польщі, та надаємо допомогу родичам, роботодавцям померлих чи загиблих українців не тільки в Польщі, але по всій Європі.

Що входить в вартість вашої послуги ?

Ми робимо абсолютно все. А саме :
- Залагоджуємо усі бюрократичні моменти. (Отримуємо необхідні дозволи в поліції, дозвіл прокуратури на перевезення тіла в Україну;
- робимо свідоцтво про смерть, заповнюємо бланк та проходимо перевірку від санітарно-епідеміологічної станції, отримуємо консульський дозвіл на вивіз тіла,
-Також консультуємо та допомагаємо при виборі труни для померлого/ померлої ( атрибутики ритуальної тощо)
- Бальзамуємо, одягаємо померлого / померлу.
-В деяких випадках, а саме, якщо їх було не багато, забираємо і привозимо додому разом з тілом особисті речі померлого.

Також ми робимо кремацію.
Якщо Ваша близька людина померла або загинула в ПольщіУ ПЕРЕЛІК ПРОПОНОВАНИХ НАШИМ РИТУАЛЬНИМ БЮРО ПОСЛУГ ВХОДИТЬ
Вроцлав - Міжнародні перевезення померлих

Щодо  цінового діапазону, то так, кремація може бути дешевше ніж перевезення померлого. Тому що, труна для кремації набагато дешевше, так, як вона виробляється з картону, потрібно менше ритуальної атрибутики, ніж для традиційного захоронення.  Оскільки прах зберігають в колумбарії, не потрібно  місця для поховання.Також можна обійтися без пам’ятника. Але, якщо ми говоримо про перевезення кремації в Україну, то тут, на жаль, ситуація виглядає ідентично, як з традиційним перевезенням труни з тілом, тому що процедура виглядає так само, рахується знову ж таки кілометраж, але ми ЗАВЖДИ пропонуємо декілька варіантів. Все залежить від бажання родичів, самого померлого / померлої. Ми ніколи не тиснемо на наших клієнтів

funeral-Міжнародні-перевезення-померлихWyróżnienie branży funeralnej

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023