Перевезення вбитого французького журналіста Фредеріка Леклерка

Чим довше триває війна, тим більше журналісти зустрічаються з реаліями військового життя. Люди, які висвітлюють бойові дії та конфлікти, не можуть бути слабкі, боягузливими та підступними. Є дещо, що їх відрізняє від інших, а саме боротьба за правду, відважність, стійкість, цікавість до життя. Їх фронт не меньш важливий, дякуючи їм, ми глядачі,
Сидячі на канапі в дома, спостерігаємо за пеклом на землі.
Спільними зусиллями, ми організовували репатріацію померлого французького журналіста Фредеріка Леклерка. Звичайно, ми намагалися зробити все на вищому рівні, й хочемо подякувати МЗС України, МЗС Франції, Володимиру Зеленському та французькому телеканалу BFMTV за те, що саме нам довірили таку відповідальну роботу. А ще хотілось написати дещо від себе, дуже шкода, що війна забирає таких молодих і відважних хлопців. Дякуємо Frédéric Leclerc-Imhoff, за те, що висвітлював жорстокі реалі України і Франція змогла побачити про справжній «русскій мір».
Та все має свій фініш і коли закінчиться війна, ми обовязвоко запросимо журналістів з усього світу, до нас в гості, але тоді вони вже будут висвітлювати не війну, а нашу перемогу.
Дорога Франція прийміть наші щирі співчуття.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023