Перевезення померлих з-за кордону в Україн

Наші катафалки перетинають кордон постійно, смерть не вибирає час та місце, на жаль, наші співвітчизники помирають на чужині, і зазвичай, їх поховання відбувається в Україні, навіть під час війни. Наголошують на цьому власники міжнародної ритуальної фірми - Funeral Repatriation, Memento Mori. 

Статистика смерті українців у Польщі з минулого року звичайно ж збільшилась. Не запланована еміграція, війна, смертельні аваріі, стрес, covid 19, всі ці фактори звичайно ж вплинули на смертність наших співітчизників. 

Українці – власники міжнародної ритуальної фірми,

Матейко Денис та Матейко Елеонора займаються певевезенням померлих з-за кордону в Україну і розкажуть який алгоритм дій в даній ситуації. 

Для того, щоб організувати перетин кордону труни з покійним, необхідно зібрати такі документи:

* Свідоцтво про смерть.

* Довідку з моргу про проведення бальзамування тіла.

* Документи з санітарно-епідеміологічної служби (вказана причина смерті і безпека його перевезення для життя та здоров’я інших людей).

* Довідку про запаювання гробу.

* Супровідний документ з консульства – дозвіл на вивезення.

Також в деяких випадках для відправлення тіла покійного на Батьківщину необхідне авіаперевезення вантажа 200. Ми співпрацюємо з cargo та маємо надійних партнерів у багатьох країнах світу, що допомагає нам зробити репатріацію тіла з таких країн, як США, Канада, Чехія, Польша Німеччина, Італія, Іспанія, Португалія, Туреччина, ОАЕ та інші країни світу.

Скільки часу триває процедура репатріації померлого ? 

Ми працюємо оперативно та якісно. Зазвичай транспорт тіла займає 2-3 робочих дні. Ми досить відомі у консульських установах та медіа просторі, тому що працюємо над своєю репутацією. 

Чи можна ( родичам померлого ) самостійно оформити документи та вивезти покійного? 

Оформити документи так, але до певного моменту. На жаль є 2 пункти, які може зробити лише ритуальна фірма, яка має спеціально обладнані автомобілі, ліцензію, та кваліфікованих працівників. Тому самостійно оформити документи та звичайним транспортом вивезти покійного з- за кордону забороняється у ЄС . 

Чи бувають випадки, коли перевезення померлого робиться безкоштовно? 

Звичайно, у ситуації, коли близька людина загинула в Європі, близькі родичі можуть отримати навіть відшкодування. Тому також «Funeral Repatriation” співпрацює з юристами, які більше 10 років успішно забезпечують виплати в разі смерті на території країн ЄС на користь сімей загиблих. 

Розкажіть, як розпочалась Ваша пригода з соціальними мережами ? 

Ми намагаємось дивитись вперед разом з нашими підписниками. Тому звичайно, ми активно ведемо сторінку на інстаграмі, Facebook, та досить нещодавно ми створили свій канал на YouTube. Його місія знову ж таки - інформувати глядачів. Наша команда запрошує експертів, які безпосередньо пов’язані з ритуальними послугами. Це наш новий проект, який ще потребує багато часу та віддачі, але напевно там можна знайти багато корисної інформації пов’язані зі смертю за кордоном.

Швидка суботня ранкова кава в засніженій Варшаві, консульство України, та виїзд на кордон.
funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023