Перевезення померлих з-за кордону

Перевезення померлих з-за кордону є складною і важкою процедурою, яка вимагає виконання численних формальностей та дотримання правил і вимог національного та міжнародного законодавства.
Наша міжнародна компанія, спеціалізується на перевезенні тіл, кремації за кордону, також ми можемо організувати поховання на території Польщі.
Funeral Repatriation- фірма, яка має відповідний досвід та ліцензії для здійснення таких послуг.

Ми залагоджуємо будь-які потреби та проблеми з перевезенням тіл та останків померлих з - за кордону.
Перш за все визначаємо усі фінансові питання та можливі витрати заздалегідь.
Звичайно ці процедури можуть відрізнятися в залежності від країни, звідки та куди перевозиться тіло, а також від індивідуальних обставин. Перш за все, ми завжди рекомендуємо отримати безкоштовну консультацію від наших агентів для успішного організування перевезення померлої особи з-за кордону.

В спектр наших послуг входить:
Залагодження всіх документальних процесів.

  • Свідоцтво про смерть.
  • Довідку з моргу про проведення бальзамування тіла.
  • Документи з санітарно-епідеміологічної служби (вказана причина смерті і безпека його перевезення для життя та здоров’я інших людей).
  • Довідку про запаювання гробу.
  • Супровідний документ з консульства – дозвіл на вивезення.

Також підготовка померлого до виїзду на Батьківщину.

  • Обмивання тіла
  • Тампонування
  • Бальзамування померлого
  • Одягання покійного
  • Гримування і макіяж Варто зазначити, що в нас є великий вибір трун, урн на кожний смак та фінансові можливості, крім цього ви можете придбати ритуальну атрибутику та одяг для померлих.
Варшава - Міжнародні перевезення померлих

Смерть за кордоном дійсно може створити складність у зв'язку з потребою перевезення тіла померлої людини назад до країни походження для її похорону або кремації. Якщо ви та ваша родина зіткнулися з такою ситуацією, звертайтесь до професіоналів. Наша команда завжди прийде на допомогу. Ви можете розраховувати на наш досвід і професіоналізм у цій галузі.Перевезення померлих з-за кордону є складною і важкою процедурою, яка вимагає виконання численних формальностей та дотримання правил і вимог національного та міжнародного законодавства. Наша міжнародна компанія, спеціалізується на перевезенні тіл, кремації за кордону, також ми можемо організувати поховання на території Польщі. Funeral Repatriation- фірма, яка має відповідний досвід та ліцензії для здійснення таких послуг. Ми залагоджуємо будь-які потреби та проблеми з перевезенням тіл та останків померлих з - за кордону. Перш за все визначаємо усі фінансові питання та можливі витрати заздалегідь. Звичайно ці процедури можуть відрізнятися в залежності від країни, звідки та куди перевозиться тіло, а також від індивідуальних обставин. Перш за все, ми завжди рекомендуємо отримати безкоштовну консультацію від наших агентів для успішного організування перевезення померлої особи з-за кордону. В спектр наших послуг входить: Залагодження всіх документальних процесів. * Свідоцтво про смерть. * Довідку з моргу про проведення бальзамування тіла. * Документи з санітарно-епідеміологічної служби (вказана причина смерті і безпека його перевезення для життя та здоров’я інших людей). * Довідку про запаювання гробу. * Супровідний документ з консульства – дозвіл на вивезення. Також підготовка померлого до виїзду на Батьківщину. - Обмивання тіла - Тампонування - Бальзамування померлого - Одягання покійного - Гримування і макіяж Варто зазначити, що в нас є великий вибір трун, урн на кожний смак та фінансові можливості, крім цього ви можете придбати ритуальну атрибутику та одяг для померлих. Смерть за кордоном дійсно може створити складність у зв'язку з потребою перевезення тіла померлої людини назад до країни походження для її похорону або кремації. Якщо ви та ваша родина зіткнулися з такою ситуацією, звертайтесь до професіоналів. Наша команда завжди прийде на допомогу. Ви можете розраховувати на наш досвід і професіоналізм у цій галузі.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023