Перевезення померлих з Німеччини

Звертайтесь цілодобово
Розташована у самому центрі Європи, Німеччина має не тільку величезну туристичну привабливість, алe інший рівень заробітної плати. Українські заробітчани, які раніше віддавали перевагу найближчому сусіду — Польщі, отримали шанс на значно більші заробітки. Зокрема, дедалі більше вакансій нашим співгромадянам пропонує Німеччина, а це в свою чергу означає, що смертність наших громадян в Федеративній Республіці Німеччині збільшується, тому, якщо близька вам людина померла у Німечинні потрібно вчинити наступні дії
Перевезення померлих з Німеччини
похоронних-послуг

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників. 

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України у  Федеративній  Республіці Німеччина + 49 30 28887128. Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть список ритулальних фірм, які займаютьcя міжнародними перевезеннями померлих.  Головна місія Посольства України захистити від цинізму у сфері похоронних послуг. Кожен консул України в Федеративній Республіці Німеччини знає про фірму «Funeral Repatriation - Memento mori» та підтримує і поважає нашу працю.

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Німеччині, та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення грзу 200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів в Німеччині. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Федеративній Республіки Німеччини, задля, перевезення померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

Посольства-України-1
померла-у-Німечинні

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023