Перевезення померлих з Польщі

Звертайтесь цілодобово
Англия - Батьківщина Шекспіра та The Beatles, входить у сполучення Обьеднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії .
Столиця Англії Лондон – сучасне багатонаціональне місто розташоване на річці Темзе, культурний центр країни. Українці також приїжджають сюди у пошуках кращого життя, долі. Але, на жаль, доля усміхається не усім, та за кордоном трапляються і смерті наших співвітчизників.
Втрата близької людини — це горе для рідних, особливо коли вона трапляєтся за кордоном, тому якщо українець помирає у Англії потрібно вчинити наступні дії.
Перевезення померлих з Польщі
FUNERAL-REPATRIATION-Міжнародні-перевезення-померлих-15

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена.
Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників.
Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.
Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України у Великій Британії +44 20 7727 6312 . Дізнайтесь в Консула обставини смерті також запитайте та попросіть список ритулальних фірм, які займаються міжнародними перевезеннями померлих. Головна місія Посольства України захистити від цинізму у сфері похоронних послуг. Наша співпраця з Консульським відділом Посольства України у Великій Британіі гарантує швидке, легальне та відповідальне перевезення померлого родича з Англії в Україну.

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть у Великій Британії, та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу 200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів у Англії. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Великлї Британії, задля, перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

FUNERAL-REPATRIATION-Міжнародні-перевезення-померлих-2
FUNERAL-REPATRIATION-Міжнародні-перевезення-померлих-37

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023