Перевезення померлих з Польщі

Звертайтесь цілодобово

Якщо Ваша близька людина померла або загинула в Польщі,

а Ви та ваша сім’я прийняли рішення перевезти тіло в Україну - ми допоможемо та організуємо перевезення померлого / померлої з будь-якого міста Польщі до будь-якого міста або населенного пункта/ села в України. Ви можете розраховувати на нашу команду. Під час телефонної розмови ви дізнаєтесь скільки коштує перевезти тіло з Польщі в Україну, ми надамо відповідь на усі ваші питання, проконсультуємо Вас щодо одягання померлого, бальзамування тіла, домоможемо у організації церемонії прощання померлим в Польщі, рзповімо Вам про оформлення свідоцтва про смерть в Польщі, та погодимо з Вами термін виконання репатріації тіла померлого в Україну.
Якщо Ваша близька людина померла або загинула в Польщі
Також варто зазначити, що у випадку дійсної страховки загиблого / померлого - транспортування тіла в Україну може бути безкоштовним, оплата за перевезення померлого в Україну буде зроблена безпосередньо страховою компанією, а наші юристи допоможуть вам з відшкодуванням коштів.

міжнародних ритуальних послуг

У випадках, якщо коштів на сплату міжнародних ритуальних послуг у Вас немає, або в разі відсутності страхового полісу- ми допоможемо Вам в організації збору грошей на перевезення тіла померлого. Не вагайтесь, звернітся саме до нашої міжнародної ритуальної фірми - Funeral Repatriation, ми щоденно займаємось перевезенням тіл померлих з Польщі, кремацією у Польщі та надаємо допомогу родичам, роботодавцям померлих чи загиблих українців в Польщі. На наших сторінках у соціальних мережах, Facebook, YouTube, Instagram знайдете багато інформації про наші послуги, наше міжнародне похоронне бюро Funeral Repatriation має хорошу репутацію не тільки серед наших клієнтів, але й в консульстких установах. Ви можете запитати про нас за гарячою лінією в Консульстві України у Любліні, Кракові, Вроцлаві, Варшаві, Гданську, у представників української спільноти в Польщі, газетах, інтернет порталах, у фейсбук-групах українців в Польщі. З нами репатріація померлих зза кордону проходить оперативно та якісно. Місія нашого міжнародного ритуального бюро - допомогти Вам гідно провести близьку людину в останній шлях, висловити йому все своє кохання. Наша фірма готова вислухати всі ваші побажання та запропонувати найкраще рішення в кожному конкретному випадку. Довірьтесь нам, з нами перевезення померлих з Польщі не тільки пройде швидко, але й на совість.
Варшава - Міжнародні перевезення померлих
Вроцлав - Міжнародні перевезення померлих
Лодзь - Міжнародні перевезення померлих
З початку 2000-х років економіка Польщі динамічно розвивається, а це в свою чергу сприяє зростанню міграції українців до Польщі, географічна і культурна близькість, й лібералізація польського ринку праці для наших громадян сприяє тому, що все більше і більше українців виїжджають до Польщі. Смерть не обирає де і коли приходити, тому, якщо близька вам людина померла в Польщі потрібно вчинити наступні дії.
Перевезення-померлих-з-Польщі
Як-доставити-тіло-з-ПольщіTransport-zwlok-na-UkrainePrzewoz-zwlok-na-Ukraine

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників 

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України в Республіці Польща + 48 22 622 47 97.

Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть список ритулальних фірм, які займаютьcя міжнародними перевезеннями померлих.  Головна місія Посольства України захистити від цинізму у сфері похоронних послуг. Кожен консул України в Польщі знає про фірму «Funeral Repatriation - Memento mori» та підтримує і поважає нашу працю.

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Польщі , та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу - 200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів в Польщі. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Польщі, задля, перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину, чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

Як-доставити-тіло-з-ПольщіРитуальна-служба
3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть. Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших. 4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював. Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися. 5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.Перевезення-трупів-з-Варшави

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023