Перевезення померлих з Угорщини

Звертайтесь цілодобово
Пошуки роботи за межами України – це є масове явище. Багато українців виїжджають на заробітки в сусідні держави. Угорщина посідає в цьому напрямку один із перспективних напрямків, та, на жаль, сумні випадки смерті українців на території Угорщини вкрай непоодинокі, саме наша команда готова прийти вам на допомогу. Тому, якщо близька вам людина загинула в Угорщині потрібно вчинити наступні дії.
Перевезення померлих з Угорщини
міжнародними-перевезеннями-померлих

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. 

Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників. 

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України в Угорщині + 36 1422 4124 . Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть  список ритулальних фірм, які займаютьcя міжнародними перевезеннями померлих.  Головна місія Посольства України захистити від цинізму у сфері похоронних послуг. Кожен консул України в Угорщині знає про фірму «Funeral Repatriation - Memento mori» та підтримує і поважає нашу працю.

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Угорщині , та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу - 200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів в Угорщині. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Угорщини, задля, перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

консул-України
ритулальних-фірм-1

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023