Перевезення померлих з Угорщини

Звертайтесь цілодобово
Якщо країни мали харизму - Франція була б однією з лідерів. Велична, елегантна , історична, тому не дивно, що українці розглядають Францію, як місце гідно заробити на життя собі та своїм родинам в Україні. Втрата близької людини — це горе для рідних, особливо коли вона трапляєтся за кордоном, тому якщо українець помирає у Франції потрібно вчинити наступні дії.
Перевезення померлих з Франції
FUNERAL-REPATRIATION-Міжнародні-перевезення-померлих-16

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. 

Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників.

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України у Французькій Республіці + 33 143 06 07 37. Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть список ритулальних фірм, які займаються міжнародними перевезеннями померлих.  Головна місія Посольства України захистити від цинізму у сфері похоронних послуг. Наша співпраця з Консульським відділом Посольства України у Франції гарантує швидке, легальне та відповідальне перевезення померлого родича з Франції в Україну.

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть у Французьскій Республіці , та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу 200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів у Франції. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Французькій Республіці, задля, перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

Посольства-України-2
міжнародними-перевезеннями-померлих-1

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла / померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023