Перевезення померлих з Італії

Звертайтесь цілодобово
Перша група українців прибула до Іспанії наприкінці 1946 р. з табору переміщених осіб в Ріміні (Італія).Важливим фактором, який сприяв українській міграції, був іспанський менталітет, близький до українського, відсутність ксенофобії, гостинність, доброзичливість іспанців та їх поважливе ставлення до українців. Але часто буває так, що навіть проживаючи за кордоном на ПМЖ, сама людина хоче бути похованою на Батьківщині, тож у випадку смерті чи загибелі громадянина України на території Іспанії потрібно вчинити наступні дії.
Перевезення померлих з Іспанії
Умер-в-польше

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. 

Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників 

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України в Королівстві Іспанія + 34 917 48 9360. Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть список ритулальних фірм, які займаються міжнародними перевезеннями померлих. Наша співпраця з Консульським відділом Посольства України в Королівстві Іспанії гарантує швидке, легальне та відповідальне перевезення померлого з Іспанії в Україну. 

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Іспанії та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу -200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів в Іспанії. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території данного краю задля перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

Переправка-тіла
Консульство-ураїни

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлихWyróżnienie branży funeralnej

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023