Перевезення померлих з Італії

Звертайтесь цілодобово
Протягом останніх трьох років, відколи між Україною та ЄС діє безвізовий режим перетину кордонів, чимало українців виїджають до Італії, як туристи або, як заробітчани. Ця cонячна, темперамента країна закохує в себе наших громадян. Та, на жаль, сумні випадки смерті українців на території Італії вкрай непоодинокі, саме наша команда готова прийти вам на допомогу. Тому, якщо близька вам людина померла в Італії потрібно вчинити наступні дії.
Перевезення померлих з Італії
Transport-zmarlych-z-wlochПеревезення-померлих-з-Італії (1)

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. 

Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників. 

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України в Італійській Республіці + (39) 3519 886 823. Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть список ритулальних фірм, які займаютьcя міжнародними перевезеннями померлих. Наша співпраця з Консульським відділом Посольства України в Італійській Республіці гарантує швидке, легальне та відповідальне перевезення померлого з Італії в Україну.                                     

Варто зазначити, що самостійно зробити перевезення тіла померлого з Італії в Україну - неможливо.          

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть у Італійській Республіці, та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу -200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів в Італії. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Італійської Республіки, задля, перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

перевезення-вантажу-200-1
перевезення-тіла-померлого-1

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлихWyróżnienie branży funeralnej

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023