Перевезення померлого з США

Звертайтесь цілодобово

Транспортування померлих зі США до України

пов'язана з великою кількістю складнощів. Велика відстань та наявність океану між континентами є вагомими причинами того, що здійснювати дане перевезення необхідно єдиним можливим способом – літаком.
Якщо Ваша близька людина померла або загинула в Польщі
Дякуючи нашим партнерам в США, ми легко та оперативно можемо організувати репатріацію померлого з Америки до України. Підписуючи з нами договір, ми беремо на себе відповідальність щодо перевезення померлого тіла або останків з США на Батьківщину. Наш великий досвід в похоронній бранжі дозволяє зробити будь - які випадки. Також варто зазначити, що в деяких ситуаціях, коли люди дійсно не мають кошти, ми організовуємо збори, аби здійснити дану репатріацію померлого, або якщо це випадки страхові, і при наявності дійсного страхування наша фірма може перевезти тіло померлого з США в Україну безкоштовно. Похоронне бюро - Funeral Repatriation” Mateiko” співпрацює Консульствами України в, Чикаго, Нью-Йорці, Сан-Франциско та Вашингтоні. Наша команда завжди відкрита до співпраці та готова прийти вам допомогу.
Перевезення померлого з США
Перевезення померлого з США
Перевезення померлого з США
Ми фірма з глобальним охопленням для вирішення будь-яких потреб та проблем з міжнародним перевезенням тіл та останків померлих з - за кордону.
Наші працівники роблять повний пакет документів, підготовлює тіло до довгої дороги та надає чек на послуги, які ми виконали.
Також, за бажанням родини, ми можемо організовувати церемонію прощання або кремацію в Сполучених Штатах Америки. З нами репатрація померлого з-за кордону пройде швидко, якісно, професійно з мінімальними коштами та з максимальною шаною до померлого.
Перевезення померлого з США
funeral-Міжнародні-перевезення-померлихWyróżnienie branży funeralnej

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023