Перезення померлих з Чехії

Звертайтесь цілодобово
Закотись в Чехію - це назавжди, елегантна, таємнича, велична, вона полонить гостей відразу ж. Варто додати, що саме Чехія все більше приваблює не тільки туристів з України, але і заробітчан. Також українці становлять найбільшу діаспору в Чехії. Та, на жаль, сумні випадки смерті українців на території Чеської Республіки вкрай непоодинокі, саме наша команда готова прийти вам на допомогу. Тому якщо близька вам людина загинула в чехії потрібно вчинити наступні дії
Перезення-померлих-з-Чехії
ритулальних-фірмПосольства-Українипомерла

1.) Повідомте органи влади про те, що сталась смерть.

Якщо під час смерті ви не перебуваєте в лікарні або не перебуваєте в хоспісі, негайно зателефонуйте 911, щоб смерть могла бути законно проголошена. Якщо ваша близька людина перебуває в лікарні або перебуває під доглядом хоспісу, це завдання, як правило, покладається на медичних працівників. 

Якщо людина перебувала в еміграції і померла - потрібно вчинити наступі дії.

 Зателефонуйте за номером "гарячої лінії" Посольства України в Чеській Республіці  + 42 227 020 200 . Дізнайтесь в Консула обставини смерті також  запитайте та попросіть  список ритулальних фірм, які займаютьcя міжнародними перевезеннями померлих.  Головна місія Посольства України захистити від цинізму у сфері похоронних послуг. Кожен консул України в Чеській Республіці знає про фірму «Funeral Repatriation - Memento mori» та підтримує і поважає нашу працю.

2.) Домовтесь про перевезення, зателефонувавши до нашої ритуальної фірми.

Отримайте безкоштовну консультацію щодо оформлення документів про смерть в Чехії, та надання сприяння щодо перевезення труни з тілом померлого або урни з прахом. Для виконання перевезення вантажу 200 в Україну нам не потрібна присутність родичів та друзів в Чехії. Лише надайте нам дозвіл-доручення, який дозволить вчинити всі необхідні дії на території Чехії, задля, перевезення тіла померлого з-за кордону в Україну. Пам’ятайте про будь-які заходи щодо розтину чи донорства органів, перш ніж морг або крематорій приймуть близьку людину під свою опіку.

перевезення-тіла-померлого
перевезення-вантажу-200

3.) Повідомте родину та близьких друзів про смерть.

Ви можете попросити когось із цих людей повідомити інших.

4.)Повідомте роботодавця, якщо померла/ померлий все ще працював.

Запитайте про залишок заробітної плати, страхування життя, пільги чи будь-які інші деталі, пов’язані з роботою, які вам можуть знадобитися.

5.) Знайдіть заповіт та будь-які заздалегідь заплановані побажання померлого родича.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлихWyróżnienie branży funeralnej

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023