Познань - Міжнародні перевезення померлих

Наше міжнародне похоронне бюро надає повний спектр ритуальних послуг у Познань.
Якщо людина померла у Познані або біля Познані наша фірма зможе забрати тіло з дому, лікарні ,хоспису у будь-який час. Наші працівники зроблять - це оперативно, Приїдуть на місце смерті за короткий час, виготовлять для вас заключення та свідоцтво про смерть і допоможуть вам у подальших діях незалежно від обраних вами послуг.

  • Наша компанія зможе зробити найдешевшу кремацію у Познані, ми швидко підготуємо весь пакет документів, організуємо прощання, оперативно зробимо Кремацію, також виготовимо для вас весь пакет документів для перевезення урни в Україну.
  • Як перевести тіло з Познані? Які документи? Ритуальна фірма Funeral Repatriation швидко підготує повний пакет документів для міжнародного перевезення померлих в Україну довідку з Консульства України у Варшаві. За короткий термін ми підготуємо тіло, Зробимо бальзамацію, одягнемо та доставимо тіло з Польщі в Україну у будь-який населений пункт. В Україні труну можна буде відкрити, що дасть можливість родичам побачити померлого та гідно провести його в останню путь.
  • Нашим міжнародним похоронне бюро має великий досвід в організації поховань у Познані та околицях (та будь-якому іншому місті у Польщі). Ми виготовимо всю необхідну документацію для похорону у Польщі, допоможемо з вибором трун, підготуємо тіло померлого, допоможемо з отриманням місця на кладовищі. Наша команда організує церемонію прощання та похорон на місцевому кладовищі для громадянина України.
  • Як перевести кремацію в Україну з Польщі? Ми допоможемо вам у цьому, наші катафалки постійно їздять на територію України, що дає нам змогу надати найменшу ціну на Перевезення кремації (урни з прахом) в Україну.
funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023