Початок війни в Україні

Початок війни в Україні спричинив великий потік біженців до всієї Європи, а особливо до Польщі. Постійні стресові ситуації, переїзд, інша країна, чужа мова, хронічні або невиліковні хвороби, всі ці чинники негативно впливають на здоровʼя наших людей, а часом навіть трагічно.

Як зазначають власники ритуальної фірми

Funeral Repatriation - Денис Матейко та Елеонора Матейко

Статистика смертей у Польщі та і загалом у Європі - жахлива. Українці помирають в хоспісах, лікарнях, під час роботи, нещасні випадки. «Дійсно біди багато. Ми не одноразово спілкуємось з лікарями, і з медичної точки зору, найбільший ворог людей - це рак. Він поїдає організм нещадно. Також варто додати, що на сьогоднішній день багато і серцевих захворювань, як показує наша особиста статистика, що особливо, від серцевих нападів страждають чоловіки. Від чого це залежить не відомо. Але це, на жаль, факт».

Смерть близької людини за кордоном окрім душевної болі на додаток додає ще більше труднощів. Тому найголовнішим питанням для сімʼї є, як перевезти тіло покійного, щоб влаштувати похорон на Батьківщині .

Funeral Repatriation-

пропонує комплексне перевезення померлих з- за кордону, як усередині країни, так і за кордоном, ми керуємо процесом на кожному етапі шляху. Наш головний офіс знаходиться в Кракові та в Варшаві. Досвід і роки роботи сприяли розвитку нашій фірми, ми маємо партнерів по всьому світу. Чи то Америка, Польща, Німеччина чи то Франція, ми працюємо 24 години на добу, без вихідних.

Скільки коштує перевезення тіла померлого з- за кордону ?

В нашій роботі насамперед потрібно розрахувати відстань, а потім можна розрахувати базову вартість цього виду транспорту. Наприклад візьмемо Варшава - Львів таке перевезення померлого (репатріація померлого) буде коштувати від 1200 до 1600 евро, все залежить від побажань родини.

Що входить в спектр ваших послуг ?

Ми робимо повний комплект документів.

А саме:

- Отримуємо медичну довідку про смерть за кордоном

- Робимо державне свідоцтво про смерть за кордоном; 

- Отримуємо необхідні дозволи в поліції та СЕС; 

- Дозвіл прокуратури на перевезення труни в Україну

- Консульський дозвіл на репатріацію тіла померлого у відповідній країні;

- одягаємо, бальзамуємо тіло .

- Консультуємо та допомагаємо при виборі труни для померлого/ померлої( атрибутики ритуальної )

- Робимо митне оформлення та пломбування труни з тілом померлого; 

- В деяких випадках, а саме, якщо їх було не багато, забираємо і привозимо додому разом з тілом особисті речі померлого.

Список необхідних паперів може бути більш розширеним – зазвичай це залежить від відповідного регламенту країни, в якій настала смерть вашого родича або близької людини.

Скільки часу займає транспортування тіла померлого з- за кордону в Україну?

Взагалі нам потрібно 3 робочих дні, але бувають різні випадки смертей.

А чи ви робите кремацію?

Так, звичайно. Ми офіційно співпрацюємо з крематоріями Польщі та різних країн. Попит на кремацію серед українців зростає. Посприяв цьому коронавірус. Сама послуга кремації не дуже дорога, та варто додати, що спектр цін на дану послугу залежить від країни. Але наприклад труна для кремації набагато дешевше, так, як вона виробляється з картону, потрібно менше ритуальної атрибутики, ніж для традиційного захоронення. Оскільки прах зберігають в колумбарії, не потрібно місця для поховання. Також можна обійтися без пам’ятника. Але, якщо ми говоримо про перевезення кремації через кордон, то тут, на жаль, ситуація виглядає ідентично, як з традиційним перевезенням труни, тому що процедура виглядає так само, рахується кілометраж. Також ціна залежить від вартості урни та інших супутніх послуг.

А чи ви можете організувати похорон на території Польщі ?

Так, якщо бути відвертими, такі випадки бувають дуже рідко, загалом, це родини, які втратили в Україні все, і їх території на даний момент знаходяться під окупацією. Тому в таких ситуаціях, ми робимо похорон у Польщі, в нас навіть є розпорядник похорону - це людина, яка повністю проводить церемонію прощання. Та варто додати, що в основному, родина померлого заздалегідь питає про ексгумацію, ( дану послугу ми теж робимо) в надії на те, що прийде час і вони перепоховають свого померлого родича на рідній землі.

А чи страхування покриває кошти репатріації померлого з за кордону ?

Так, у випадку дійсної страховки загиблого / померлого - транспортування тіла з-за кордону може бути безкоштовним, оплата за перевезення тіла померлого в Україну буде зроблена безпосередньо страховою компанією, а наші юристи або юридичні консультанти допоможуть вам з відшкодуванням коштів.

Але, якщо коштів на сплату вартості міжнародних ритуальних послуг у Вас немає, або в разі відсутності страхового полісу- ми допоможемо Вам в організації збору грошей на перевезення тіла померлого в Україну.

Похоронне бюро - Funeral Repatriation активно веде соціальні мережи. Нашу сторінку, ви можете знайти на таких інтернет платформах, як: instagram -( @funeral_repatriation ) , Facebook - ( https://www.facebook.com/funeral.repatriation ) , YouTube, TikTok - ( @funeral.repatriation ).

Наш блог має характер - інформативний. Ми розбираємо різні теми, люди задають нам питання, на які ми завжди відповідаємо.

Наші контакти:

🇵🇱+48 577 809 422

🇵🇱+48 733 378 330

🇺🇦 +38 097 919 58 28

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023