Українці - власники ритуального бюро у Польщі

Статистика смерті українців у Польщі з минулого року збільшилась майже на 30%. Пандемія, війна, і що не доводиться, переживати нашим бідним співвітчизникам.
Українці, які втратили, або залишили свої домівки, тікаючи від обстрілів агресора, шукають притулку у сусідніх країнах. Все це великий стрес, особливо, для людей похилого віку. Тому останнім часом, ми отримуємо дзвінки, від родин, у яких трапляється горе, а саме, цитує Денис Матейко, власник ритуальної фірми Funeral Repatriation memento Mori :«сердце нашої бабусі не витримало. Що нам робити? Вона любила Україну та хотіла бути похованою саме там».

Зараз дуже тяжкі часи для наших громадян, багато, хто боїться їхати на Батьківщину, але ми мусимо робити свою роботу, не зважаючи, на війну, також стараємось пов’язати її з гуманітарною допомогою нашим військовим.

Українці - власники міжнародної ритулаьної фірми, Матейко Денис та Матейко Елеонора займаються наданням ритуальних послуг у Польщі, а саме перевезенням померлих українців з-за кордону на територію України та в
зворотньому напрямку, також допомагають в організації поховання або кремації за кордоном, оформлення необхідних документів.

Наші катафалки перетинають кордон постійно, смерть не вибирає час та місце, на жаль, наші співвітчизники помирають на чужбині, і зазвичай, їх поховання відбувається в Украіні. Ми досить відомі у консульських установах, тому що рацюємо над своєю репутацією, маємо спеціально обладнані автомобілі та кваліфікованих працівників. В нас найнижчі ринкові ціни, також маємо можливість робити перевезеня Безкоштовно при страхових випадках смерті, допомагаємо родинам зі зборами коштів. Ми завжди на зв’язку та готові допомогти вам з похованням близкої людини, кремацією або транспортуванням тіла за кордон, особливо в такий важкий момент для наших громадян, наголошує директор Денис Матейко.

Також наша команда активно веде свій інстаграм та Інтернет сторінку, фейсбук. Там ви можете знайти багато корисної інформації пов’язані зі смертю за кордоном. Ми працюємо оперативно , дешево та якісно.Транспорт тіла займає 2-3 робочих дні. Війна і смерть, то дві подруги, які завжди ходять поруч, вони приносять багато горя для наших українських громадян, команда «Funeral Repatriation - Memento Mori», готова прийти вам на допомогу. Від усієї душі, ми бажаємо кожному українцю мирного неба над головою та почути головне, Ми перемогли, можете повертатись додому. Все буде Україна.
http://funeralrepatriation-mateiko.com.ua

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023