Як перевести тіло або кремацію з-за кордону ?

Немає на Землі людини, яка б точно знала, скільки їй судилося прожити. Смерть нещадна, і вона приходить, не вибираючи місця та часу. Рано чи пізно кожна людина стикається з неминучим.

Якщо смерть близької людини настала за межами країни у відпустці чи відрядженні на роботі тощо, тут можна взагалі впасти в паніку, не знаючи, куди тікати і як діяти.
Розумним рішенням у цьому випадку стане звернення до похоронного бюро з надійною репутацією - наголошують на цьому власники міжнародного ритуального бюро Funeral Repatriation.

Які послуги надає Ваша ритуальна компанія?

Ми робимо повний комплект документів.
А саме:

  • Отримуємо медичну довідку про смерть за кордоном; 
  • Робимо державне свідоцтво про смерть за кордоном; 
  • Отримуємо необхідні дозволи в поліції та СЕС; 
  • Дозвіл прокуратури на перевезення тіла в Україну; 
  • Консульський дозвіл на репатріацію тіла померлого у відповідній країні;
  • одягаємо, бальзамуємо тіло .
  • Консультуємо та допомагаємо при виборі труни для померлого/ померло ( атрибутики ритуальної )
  • Робимо митне оформлення та пломбування труни з тілом померлого; 
  • В деяких випадках, а саме, якщо їх було не багато, забирають і привозять додому разом з тілом особисті речі померлого.

Список необхідних паперів може бути більш розширеним – зазвичай це залежить від відповідного регламенту країни, в якій настала смерть вашого родича або близької людини.

А якщо у загиблого була страховка?

Зазвичай страхові компанії покривають усі витрати, пов'язані з репатріацією (поверненням на батьківщину) тіла з-за кордону, якщо смерть громадянина настала внаслідок раптової хвороби чи нещасного випадку. Репатріація не проводиться за рахунок страхової компанії, якщо смерть застрахованого настала через умисне правопорушення, алкогольне, токсичне або наркотичне сп'яніння, самогубство.

Також варто зазначити, що в деяких випадках, коли люди дійсно не мають кошти, ми організовуємо збори, аби здійснити дану репатріацію померлого. Похоронне бюро - Funeral Repatriation” Mateiko”активно веде соціальні мережи. Нашу сторінку, ви можете знайти на таких інтернет платформах, як: instagram, Facebook, YouTube.

Перевезення кремації коштує дешевше ніж перевезення тіла померлого ?

Що стосується даної послуги.
Попит на кремацію серед українців зростає. Сама кремація звичайно дешевше. Тому що, труна для кремації набагато дешевше, так, як вона виробляється з картону, потрібно менше ритуальної атрибутики, ніж для традиційного захоронення. Оскільки прах зберігають в колумбарії, не потрібно місця для поховання.Також можна обійтися без пам’ятника. Але, якщо ми говоримо про перевезення кремації, то тут, на жаль, ситуація виглядає ідентично, як з традиційним перевезенням, тому що процедура виглядає так само, рахується кілометраж. Також ціна залежить від вартості урни та інших супутніх послуг ( наприклад прощання в залі )

А чи релігія дозволяє кремацію ?

Взагалі церква не забороняє 
Офіційно ні православна, ні греко-католицька церква не забороняють кремації. Але деякі священники мають різні погляди на це і ставляться скептично до неї . І часом кажуть, що «Людина із землі постала, у землю повинна йти.
Але кожний має свою думку та бажання. Ми, як ритуальна фірма поважаємо побажання наших клієнтів і підтримуємо їх на кожному кроці. Чи то традиційне перевезення чи то кремація. Для нас найголовніше, щоб люди були задоволені нашою роботою та ніщо їм не завадило гідно попрощатись зі своєю померлою особою.

funeral-Міжнародні-перевезення-померлих

Funeral Repatriation “Memento mori” sp.z o.o.
NIP : 6793211538
Poland, Cracow
© Copyright 2023